Search
  • |
  • |
  • |

اخبار و رویدادها

برگزاری مراسم روز جهانی معلولین در ارومیه

برگزاری مراسم روز جهانی معلولین در ارومیه

در پایان این مراسم تعدادی ویلچر به معلولین نیازمند از سوی مدیران برخی دستگاههای حاضر اعطا شد

نویسنده: Anonym/شنبه, 13 آذر,1395/دسته ها: دسته خبر, فرهنگی

رتبه این مطلب:
5/0
مراسم روز جهانی معلولین همزمان با سراسر کشور در ارومیه نیز با حضور جمعی از مسئولین ارشد استانی و شهری در سالن امام علی(ع) آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، در این مراسم که با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و با حضور استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری، فرماندار ارومیه، مدیرکل بهزیستی استان، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و گروههای مختلف هدف بهزیستی اعم از معلولین جسمی و حرکتی، ذهنی، روشندلان، ناشنوایان و بیماری های خاص برگزار شد مدیرکل بهزیستی استان آماری از مبتلایان به اقسام معلولیت ها و خدماتی که این سازمان در زمینه بازتوانی، اشتغال، درمان و مشاوره آنها انجام می دهد ارائه داد.
قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی هم وظیفه کلیه سازمانها و مدیران را مناسب سازی محیط های زندگی برای رفاه حال معلولین دانست و از بهزیستی خواست تا این مطالبه را از دستگاهها و مدیران اجرایی داشته باشد.
مراسم بزرگداشت روز جهانی معلولین با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری ادامه یافت و در خاتمه از سوی مدیران دستگاههای حاضر به صورت نمادین چندین دستگاه ویلچر برای سهولت تردد معلولین نیازمند به آنها اعطا شد.
گفتنی است سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در این مراسم مشارکت داشت.

تعداد نمایش ها (85)/نظرات (0)

تگ ها:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید