سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

اخبار و رویداد ها

اخبار و رویداد ها

عملیات پیشگیری از شیوع کرونا با شعار همه برای هم برگزار شد

عملیات پیشگیری از شیوع کرونا با شعار همه برای هم برگزار شد

به گزارش ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، عملیات پیشگیری از شیوع کرونا  با شعار همه برای هم از سوی فرهنگسراهای محمد رسول الله (ص) و امام خمینی (ره) با همکاری  علوم پزشکی آذربایجان غربی، سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه، سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه، اورژانس و هلال احمر شهرستان ارومیه و کلانتری این  منطقه در 4 بخش رژه خودرویی، ضدعفونی خیابان ها ، ضدعفونی خودروهای شهروندان، تب سنجی و ارائه ماسک رایگان به شهروندان انجام شد.

رژه خودرویی عملیات پیشگیری از کرونا  با توجه به وضعیت هشدارشهر ،رژه خودرویی از  مقابل فرهنگسرای محمد رسول الله (ص) شروع و با پخش شعارهای درخانه بمانیم، از ماسک برای حفظ سلامتی خود و دیگران استفاده کنیم، رعایت پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی ، در خیابان های اصلی  ادامه داشت.

لازم به ذکر است در حین اجرای برنامه تمام مسیرهای منتهی به فرهنگسراهای امام خمینی (ره) و محمد رسول الله (ص) از سوی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه ضدعفونی شدند.

ایستگاه ثابت برای ضدعفونی خودرو ها جهت پیشگیری از شیوع کرونا نصب شده بود و در این ایستگاه ها تب سنجی و ماسک رایگان به شهروندان ارائه داده می شد.

با توجه به وضعیت هشدارشهر در شیوع بیماری کرونا و توصیه های متخصصین ،هدف از اجرای این برنامه افزایش سطح آگاهی و ترغیب شهروندانی برای استفاده از ماسک جهت پیشگیری ابتلا به بیماری کرونا بوده است.

Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان