سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

اخبار و رویداد ها

اخبار و رویداد ها

مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد

به گزارش ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه این مراسم با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه، معاون مالی و اقتصادي شهرداری ارومیه، معاون فني و عمراني ، مدير اداره حراست شهرداري اروميه ، مدیر اداره بازرسی شهرداری، مدیر امور اداری شهرداری ارومیه  ، مدير اداره ارتباطات و روابط عمومي شهرداري اروميه و همکاران سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در کتابخانه تخصصی شهرداری ارومیه برگزار شد.

در این مراسم معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه  با بیان این که شهر و شهرداری ارومیه با تاسیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی توانسته گامی در جهت حل مشکلات شهرنشینی بردارد، گفت: این سازمان سالهاست در زمینه مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی فعالیت داشته است.

صادق حسين دوستی با اعلام این که فعالیت یک سازمان زمانی می تواند تاثیر گذار باشد که نقطه انتهای فعالیت یک مدیر نقطه شروع فعالیت مدیر بعدی باشد، بیان کرد: این امر زمانی امکان پذیر است که سمت و سوی حرکت در جهت اصلی و بسوی هدف تعریف شده باشد.در غیر اینصورت شاهد آن خواهیم بود که سالها در حال فعالیت بوده اما در حال درجا زدن هستیم، چون جهت ها را تغییر داده ایم.

معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی شهرداری ارومیه با بیان این که باید سمت و سوی این حرکت در جهت صحیح قرار گیرد، اظهار کرد: ميبايست ابتدا جهت تعریف شود و بعد با سیستم مدیریتی شدت حرکت را در مسیرها کنترل کنیم و حرکت کنیم.

دوستی در این مراسم از زحمات آقای فرهنگ صفایی پور، رئیس قبلی سازمان فرهنگی، اجتماعی و وورزشی شهرداری ارومیه تشکر و قدردانی نمود و افزود: اقای فرهنگ صفایی پور در مجموعه شهرداری ارومیه از نظر اخلاق و رفتار، صداقت و پاکدستی زبانزد عام و خاص هستند، ایشان امروز بازنشسته شده و از مجموعه شهرداری ارومیه خداحافظی می کنند، اما همیشه در قلب این مجموعه جا دارند و ما نیازمند بهره مندي از تجارب ایشان هستیم.

وی همچنین از اقای رکاب به سبب تلاش های فراوان در مجموعه شهرداری ارومیه تشکر نموده و سمت جدید ایشان را بعنوان رییس جديد سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه تبریک گفتند.

معاون برنامه ریزی و مدیریت نیروی انسانی شهرداری ارومیه همچنین از زحمات چندین ساله اقای علیپور، معاون فرهنگی پیشین سازمان تقدیر و تشکر نموده و ارزوی سلامتی و موفقیت را برای ایشان را داشتند.

دوستی در این مراسم نیز ضمن خوش امد گویی به اقای مصطفی میلانی به عنوان قائم مقام و سرپرست معاونت فرهنگی هنري و گردشگري سازمان گفت: آقای میلانی جوانی خوش رو و خوش برخورد در عین حال دارای معلومات بسیار هستند که انتظار داریم با آقای رکاب همدل بوده و در یک سو حرکت کرده و سبب پیشرفت در این مجموعه شوند‌.

وی ادامه داد:در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ، اقامه نماز و ستاد عفاف و حجاب شهرداری ارومیه سالیان سال در خدمت حجت الاسلام و المسلمین  بیوک یوسفی بوده و شاهد زحمت ایشان در حفظ و صیانت از حقوق شهرداری ارومیه در جلسات مختلف بودیم.

دوستی نیز در پایان سخنان خود، ضمن خوش آمد گویی به حجت الاسلام والمسلمین  مومن خواستار فعالیت بهتر و بیشتر در این حوزه شدند.

 

‍ در این مراسم معاون مالی شهرداری ارومیه ضمن خوش آمد گویی خدمت حاضرین با بیان این که ورود به معقوله فرهنگ نیازمند فعالیت تخصصی است، گفت: فرهنگ باید در دست های افراد متخصص باشد.

اشرفی با اعلام اینکه ورود به بحث فرهنگ در تمام زمینه های شهرداری ارومیه معقوله ای پیچیده، مهم و اصیل است، بیان کرد: سرمایه اصلی فرهنگ تفکر است و تفکر ناشی از مدیریت و همکاری همکاران این مجموعه است.

به گفته وی مدیریت در سایر سازمان ها به سبب تعریف حوزه عملکرد و چهار چوب مشخص به مراتب راحت تر از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به سبب‌وجود معقوله فرهنگ و رسیدگی به این امر در تمامی حوزه ها و سازمان های شهرداری ارومیه راحت تر است.

معاون مالی شهرداری ارومیه از زحمات آقایان صفایی پور، علیپور و حجت الاسلام و المسلمین بیوک یوسفی تشکر و قدردانی کرده و سمت جدید را به اقای ناصر رکاب و مصطفی میلانی و حجت الاسلام و المسلمین مومن تبریک گفتتند‌.

‍ در ادامه مراسم رئيس اداره حراست شهرداری ارومیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مجاهد نستوه حجت الاسلام و المسلمین حاج شيخ غلامرضا حسنی و تبریک پيشاپيش عید سعید فطر گفت: در ابتدای سخنان خود از زحمات آقای فرهنگ صفایی پور به سبب مدیریت مجموعه فرهنگی شهرداری ارومیه تقدیر و تشکر می نمایم.

کاظمی ادامه داد: از آقای ناصر رکاب نیز که مسئولیت مدیریت این مجموعه را عهده دار شده اند و اقای میلانی که سالیان سال در حوزه فرهنگ فعالیت داشته اند سپاسگزارم.

وی ادامه داد: موضوع فرهنگی یک مقوله هاي اساسی و مهم در جامعه است.

رئيس اداره حراست شهرداری ارومیه با بیان این که اگر بخواهیم در یک کشور غالب شویم باید به هویت فرهنگی آن کشور مسلط بوده و فرهنگ را از دستان مردم و جامعه گرفته و مردم را با فرهنگ خود بیگانه سازیم ، بیان کرد: مسئله فرهنگ و فرهنگ سازی آنقدر مقوله مهمی است که رهبر کبیر انقلاب اسلامی هیچ زمانی نشده است که در سخنان خود به مسائل فرهنگی اشاره ای نداشته باشند .

کاظمی با اعلام این که تمام آسیب ها و مشکلات ناشی از فقر فرهنگی است، گفت:باید توجه ویژه ای به موضوع فرهنگ در زمینه های مختلف داشته باشیم.

به گفته وی باید در مسیر حفظ و صیانت از بیت المال هم فرهنگسازی لازم صورت گیرد و این امر نیازمند توجه و تلاش روز افزون است

 

‍ در پایان مراسم رئیس پیشین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه ضمن خیر مقدم به معاونین و مدیران و همکاران شهرداری ارومیه  و تبریک به آقای ناصر رکاب و مصطفی میلانی به سبب سمت جدیدشان، گفت:خدا را شاکرم که ابتدا و انتهای خدمت چندین ساله خود را در حوزه فرهنگی فعالیت داشته و به پایان رساندم.

فرهنگ صفایی پور با اعلام این که باید توجه ویژه ای به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه داشته باشیم، بیان کرد: منشا تمام مشکلات و معضلات اجتماعی را باید در حوزه فرهنگی یافت.

به گفته وی باید ذهنیت همکاران داخل شهرداری و خارج از این مجموعه نسبت به عملکرد این سازمان تغییر یابدو اهمیت بیشتری به زیر مجموعه های این سازمان صورت گیرد.

صفایی پور با بیان این که مي بايست نگاه به این سازمان از جلوه خدماتی خارج شود، بیان کرد: برخورداری امکانات این سازمان و زیر مجموعه های آن از لحاظ مادی و معنوی در پایین ترین سطح نسبت به سایر سازمان های مجموعه بوده و نیازمند توجه ویژه ای است.

وی ادامه داد: نمی توان ارزش ها، باورها را در یک روز تغییر داد بلکه نیازمند زمان بوده وپرداخت به این مقوله زمان بر خواهد بود.

صفايي پور با جمله اي از مرحوم رشيدي بازيگر توانمند سينماي ايران با عنوان آمدم ، ديدم و رفتم و كسب حلاليت از همكاران مجموعه بزرگ شهرداري اروميه و آرزوي توفيق روز افزون براي مسئولين و همكاران ، از مجموعه سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري اروميه خداحافظي كرد.

 

Print
کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان