سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

اخبار و رویداد ها

اخبار و رویداد ها

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته ناجا برپا شد

نمایشگاه پیشگیری از اعتیادبه همت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در فرهنگسرای حاجی پیرلو برپا شد.

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته ناجا برپا شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه  در محل فرهنگسرای حاجی پیرلومراسم افتتاحیه نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد که با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان غربی صورت گرفته است در روز شنبه  14 مهرماه 1397 برگزار شد.

افتتاحیه این نمایشگاه با برگزاری  مراسم ویژه ای با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه، فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه و جمعی از مدیران و پرسنل سازمان و همچنین اهالی منطقه حاجی پیرلو صورت گرفت.

 در زمینه اعتیاد، آسیب های اعتیاد و فرد معتاد به خانواده، جامعه و خود فرد با اجرای  برنامه های متنوع فرهنگی و  تئاتر به نمایش گذاشته شد.

  آسیب خیز و حاشیه نشین بودن منطقه حاجی پیرلو در زمینه اعتیاد دو معقوله اصلی برای برگزاری این مراسم در این منطقه بوده است.

شهرداری#ارومیه#باغشهر#حضرتپور#شهردار#احدـیوسفی#رئیس#سازمان# فرهنگی#اجتماعی#ورزشی#ناجا#نمایشگاه#پیشگیری#اعتیاد#معاونت#اجتماعی#حاج پیرلو#افتتاح#

 

Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان