سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

اخبار و رویداد ها

اخبار و رویداد ها

کتابخانه دیجیتال در کتابخانه تخصصی قرآن و عترت شهرداری ارومیه راه اندازی می شود

کتابخانه دیجیتال در کتابخانه تخصصی قرآن و عترت شهرداری ارومیه راه اندازی می شود.

کتابخانه دیجیتال  در کتابخانه تخصصی قرآن و عترت شهرداری ارومیه راه اندازی  می شود

به گزارش ارتباطات  سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، رئیس سازمان با بیان این که کتابخانه دیجیتال  در کتابخانه تخصصی قرآن و عترت شهرداری ارومیه راه اندازی  می شود، گفت: اقدامات اولیه برای راه اندازی این کتابخانه دیجیتال  با محوریت کتابخانه تخصصی قرآن و عترت صورت گرفته است.

فرهنگ صفایی پور با اعلام این که  زیرساخت های لازم برای راه اندازی  این کتابخانه دیجیتالی صورت گرفته است، بیان کرد:  تهیه فایل های کتاب، گفت و گو و مشورت با مهندسین مرتبط در این زمینه از جمله مهمترین این اقدامات محسوب می شوند.

به گفته وی در دنیای امروز فلسفه وجودی کتابخانه ها صرفا مخزن داری نیست، بلکه کتابخانه ها را باید  به عنوان مرکز اشاعه اطلاعات و دانش منابع اطلاعاتی بدون محدودیت مکانی  و زمانی معرفی نمود و ما نباید از این قافله عقب باشیم.

رئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه  از مشارکت مرکز قائمیه اصفهان  در تجهیز این کتابخانه دیجیتالی با شهرداری ارومیه خبر داد و افزود:  تعداد 19000 هزار نسخه کتابی فارسی ، عربی در حوزه علوم انسانی  اسلامی در اختیار این مجموعه قرار گرفته  تا با راه اندازی نرم افزارها  اندرویدی  توسط واحد کتابخانه این منابع بدون محدودیت و به صورت رایگان در اختیار پژوهشگران و محققین قرار گیرد.

صفایی پور با بیان این که در راستای افزایش و توسعه امر مطالعه و کتابخوانی مابین شهروندان اقدامات مهمی صورت گرفته است، اعلام کرد:  کتابخانه تخصصی قرآن و عترت یکی از بزرگترین مجموعه های کتابخانه تخصصی در حوزه علوم انسانی اسلامی در شمال غرب کشور می باشد که با فضای بالغ بر 1300 مترمربع  در دو طبقه با مجموعه ای بالغ بر 24000 نسخه کتاب روزانه آماده ارائه خدمات برای کتابخوان های عزیز می باشد.

Print
کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان