سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

معرفی سازمان

 بسمه تعالی

 

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در سال   1389  با هدف ارائه برنامه ها و فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی آغاز به کار کرده است.

این مجموعه با گذشت سال های متمادی علاوه بر ارائه انواع فعالیت های فرهنگی، اجتماعی ، هنری و ورزشی به شهروندان عزیز توانسته  به یکی از مهمترین اهداف خود، ارائه خدمات به شهروندان به صورت محله محور دست یابد .

بعد از گذشت 8 سال از آغاز به کار این سازمان در مجموعه عظیم شهرداری ارومیه، بر اساس مصوبه وزارت کشور نام این مجموعه از سازمان فرهنگی و ورزشی در مهرماه سال 1396 به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه تغییر یافت.

هم اکنون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه با برخورداری از  14 فرهنگسرا در نقاط مختلف شهر  از جمله محمدرسول الله(ص) ، شهریار، امام خمینی (ره)، شهید حضرت پور، شهید مظاهری، اندیشه ، رسانه ، قرآن و عترت ، هنر ، پارک ترافیک، طاهاو حاجی پیرلو و امید توانسته با محوریت حضور وهمکاری اهالی محله ها در نقاط مختلف شهر و مناطق کم برخوردار روزانه به ارائه خدمات سلامت، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی، آموزشی وپژوهش می پردازند.

*اولین فرهنگسرا در سال 1393 با نام شهید مظاهری واقع در بلوار ولیعصر، خیابان علامه مجلسی- خیابان شهید مظاهری- بوستان آراز با مدیریت قبلی جناب آقای علیزاده، جناب آقای مددی و هم اکنون جناب آقای اکبرپور اداره می شود.

* فرهنگسرای محمد رسول الله (ص)،  واقع در خیابان صمد زاده که از سال 1394افتتاح شده و  با مدیریت آقایان میلانی وحجت الاسلام باقرزاده و هم اکنون مددی فعالیت می کند.

*فرهنگسرای استاد شهریار واقع در شهرک شهریار-خیابان حیدربابای 2-خیابان هنگ مرزی که ازسال 1394 با مدیریت آقایان قنبری ، حداد و هم اکنون رضائیه در زمینه های مختلف فعالیت می کند.

*فرهنگسرای امام خمینی (ره) واقع  درخیابان وحدت- خیابان آرامگاه که با  مدیریت قبلی مجیدیوسفی- و هم اکنون خانم یارمحمدی از سال 1395 اقدام به فعالیت نموده و به سبب همکاری و حضور پررنگ  امور بانوان در این زمینه به یکی از فرهنگسراهای پرتوان شهری تبدیل شده است.

*فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان ایثار- شهرک اندیشه -خیابان سینا- در سال 1394 افتتاح شده و با مدیریت قبلی آقایان مجید یوسفی-سجاد علیزاده و هم اکنون عطا اردلانی فر فعالیت می کند.

*فرهنگسرای رسانه واقع در فلکه رودکی- خیابان باغبان نوین ، از بهمن ماه سال 1395  با هدف ایجاد همگرایی جدی و عملی با شرکت تمامی طیف ها و جناح های سیاسی، قومی و مذهبی و محیطی امن برای حضور خبرنگاران و جامعه مطبوعاتی و هنری ایجاد شد . مدیریت قبلی این فرهنگسرا را جناب آقای حامد عطایی و هم اکنون جناب آقای احمد اسدی عهده دار می باشند.

*فرهنگسرای قرآن و عترت واقع در خیابان شهید دستغیب- خیابان دفاع مقدس در سال 1393 با محوریت برنامه های قرآنی و آموزشی احداث شد مدیریت مجموعه را جناب آقای وحید وکیلی از قاریان ممتاز بین المللی عهده دار می باشند.

*فرهنگسرای  طاها واقع در خیابان البرز -بوستان شبنم از سال  1395با مدیریت قبلی  آقایان مددی- هم اکنون میلانی فعالیت می کند.

*فرهنگسرای حاجی پیرلو واقع در کمربندی خاتم الانبیا، خیابان شهید محمد زاده- جنب نهالستان شهرداری- روبروی پارک ارغوان در یکی از مناطق کم برخوردار این شهر از سال  1395آغاز به فعالیت نموده است . مدیریت قبلی این فرهنگسرا را جناب آقای احمد اسدی، مجید یوسفی و هم اکنون رضا عباسپور عهده دار میباشند.

*فرهنگسرای شهید حضرت پور واقع در خیابان سعدی –خیابان شهید حضرت پور از سال  1391با مدیریت جناب آقای قربانی فر فعالیت می کند.

*فرهنگسرای هنر واقع در خیابان ایثار –بوستان استقلال از دی ماه سال 1396 با مدیریت جناب آقای لطفی آغاز به فعالیت نموده است

*فرهنگسرای دانش واقع در خیابان جمهوری –روبروی بیمارستان امید تحویل موقت شده و فعالیتهای این مجموعه از سال  1397 شروع خواهد شد .

 

آمار بازدید
دی ان ان