سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

اخبار و رویداد ها

اخبار و رویداد ها

شهردار ارومیه از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری دیدار و آغاز سال جدید را به کارکنان این سازمان تبریک گفت

  • 14 فروردین 1400
  • نویسنده: خانم برجسته
  • تعداد نمایش ها: 91
  • 0 نظرات
شهردار ارومیه از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری دیدار و آغاز سال جدید را به کارکنان این سازمان تبریک گفت
به گزارش ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، در ادامه دیدارهای نوروزی شهردار ارومیه که به مناسبت آغاز سال جدید از سازمان‌ها، مناطق و مجموعه‌های اداری تابعه و کارکنان آن انجام می‌شود سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، در لحظات آغازین صبح امروز، میزبان مجید آقازاده شهردار ارومیه بود. 
در جریان این دیدار؛ شهردار ارومیه با حضور در کلیه واحدهای اداری و ستادی این سازمان با کارکنان هر یک از واحدها از نزدیک دیدار کرده و آغاز سال جدید را به آنها تبریک و تهنیت گفت؛ همچنین ابراز امیدواری کرد با بکارگیری استعدادها و ظرفیت سرمایه انسانی شهرداری شاهد افزایش میزان بهره‌وری و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به شهروندان در حیطه وظایف متنوع شهرداریها باشیم.
در این دیدار؛ حسین بخشایشی رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه، صادق حسین دوستی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌های انسانی شهرداری، نادر کاظمی رئیس اداره حراست شهرداری، علی‌اصغر احمدزاده مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری و غلامرضا حافظی مدیر دفتر شهردار؛ مجید آقازاده شهردار ارومیه را همراهی می‌کردند. / انتهای پیام
Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان