سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

اخبار و رویداد ها

اخبار و رویداد ها

‍ معاون ورزشی سازمان با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه دیدار کردند

‍ معاون ورزشی سازمان با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه دیدار کردند .

‍ معاون ورزشی سازمان با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه دیدار کردند

به گزارش ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، معاون ورزشی سازمان  با رئیس سازمان دیدار کرده و در خصوص فعالیت های ورزشی سازمان بحث و گفت و گو کردند.

در این دیدار معاون ورزشی سازمان، با بیان این که در سال های گذشته بهسازی و نوسازی های لازم در استخر و سالن نور شهرداری ارومیه در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان صورت گرفته است، گفت:در سال های گذشته کارت های ویژه استخر با تعداد جلسات متفاوت برای پرسنل و خانواده شهرداری ارومیه در نظر گرفته شده بود.

به گفته وی ارائه خدمات ویژه و بهره مندی از کارت تخفیف استخر شهرداری ارومیه نیز در سال های گذشته برای پرسنل سازمان های مختلف صورت گرفته است.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه گفت: در سال های گذشته  اقدامات مهمی در راستای حفظ بهداشت و ایمنی مجموعه استخر و سالن نور شهرداری ارومیه صورت گرفته است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در پایان این دیدار با بیان این که باید نامه نگاری های لازم برای ارائه سانس های با تخفیف ویژه برای پرسنل و تمامی دستگاه های اداری در راستای ارائه خدمات به شهروندان صورت گیرد، گفت: باید برنامه ریزی هایی لازم در خصوص آموزش انواع رشته های ورزشی برای شهروندان و پرسنل شهرداری ارومیه در نظر گرفته شود.

ناصر رکاب با اعلام این که سازمان باید در کنار ارائه انواع خدمات ورزشی به توزیع پک های رایگان فرهنگی برای قشر جوان در موضوع های مختلف از جمله آسیب های اجتماعی، آیین و حقوق شهروندی بپردازد، بیان کرد: باید در کنار سایر امور  اساس نامه سازمان ، ازایجاد زمینه های  فرهنگ سازی در امور مختلف  مابین شهروندان غافل نباشیم.

وی با اشاره به بهرمندی از افراد مجرب و ورزشکاردر تمامی امور ورزشی در سالن نور، استخر شهرداری و فرهنگسراها، گفت: باید در فرهنگسرا ها نیز در کنار آموزش انواع رشته های ورزشی پک های فرهنگی برای افزایش و توسعه آگاهی شهروندان توزیع شود.

Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان