سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

اخبار و رویداد ها

اخبار و رویداد ها

« پویش فصل گرم کتاب» برگزار میگردد

آغاز« پویش فصل گرم کتاب» به صورت مشارکتی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه.

« پویش فصل گرم کتاب» برگزار میگردد

به گزارش ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه ، طی جلسه ای در دفتر مدیر کل کانون پرورشی کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در راستای آغاز پویش«فصل گرم کتاب» با حضور نمایندگان آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، در خصوص انجام پویش«فصل گرم کتاب» تبادل نظر گردید.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، خروج از چهارچوب های کانون و رفتن به سوی کودکانی که عضو کانون نیستند را از اهداف اصلی شکل گیری پویش«فصل گرم کتاب» نامید و از آغاز این پویش از نیمه دوم تیر ماه تا ابتدای ماه محرم سال جاری خبر داد.

 جواد زاهدی افزود، با اجرای این طرح درصدد ارائه خدمات کتاب خوانی و اجرای قصه گویی برای کودکان در کنار خانواده ها و توانمند سازی و آموزش مهارت کتابخوانی برای کودکان با شعار«آینده را باید ساخت» هستیم.

وی افزود این پویش با محورهای«کتاب و بازی» «کتاب و کاردستی» «کتاب و نمایش» و «کتاب و سفال» از ساعت 19 لغایت 21 هر پنج شنبه  برگزار خواهد شد.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه با ارائه فهرستی از فعالیتهای سازمان در خصوص قابلیت ها و علاقمندی های سازمان مطالبی را ارائه  نمود و با اشاره به ظرفیت های موجود در سازمان و فرهنگ سراها اذعان داشت که انجام بسیاری از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در سطح شهر و یا مشارکت در آنها، افتخار بزرگی است که نصیب سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه گردیده است.

علی محبوبی با اشاره به این موضوع که مهمترین هدف احداث، راه اندازی و تقویت فرهنگ سراهای شهرداری، محله محور نمودن فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و در دسترس قرار دادن امکانات برای شهروندان بود و  با انجام تعامل بین این دو دستگاه می توان  خدمت بیشتری به کودکان و کلیه شهروندان گرامی در راستای غنی سازی اوقات فراغت ارائه نمود.

وی با تاکید براینکه فصل تابستان بهترین زمان و فرصت برای انجام فعالیت های غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در سطح بوستان های شهر می باشد افزود با تامین امکانات لازم، در انجام پویش«فصل گرم کتاب» با کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان مشارکت خواهیم نمود.

این پویش از 20/4/98، در عصر پنج شنبه هر هفته در بوستان های قائم و ائللر باغی و در طول هفته در بوستان های  هم جوار فرهنگ سراهای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه  به صورت رایگان برای عموم شهروندان خصوصاً مقاطع سنی زیر 18سال برگزار خواهد گردید.معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد که طی هفته جاری، جدول زمان بندی اجرای پویش«فصل گرم کتاب» در فرهنگ سراها، برای استفاده عموم شهروندان اعلام خواهد گردید.

Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان