سازمان فرهنگی ورزشی ارومیه

معرفی سازمان

 بسمه تعالی

 

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در سال   1389  با هدف ارائه برنامه ها و فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی آغاز به کار کرده است.

این مجموعه با گذشت سال های متمادی علاوه بر ارائه انواع فعالیت های فرهنگی، اجتماعی ، هنری و ورزشی به شهروندان عزیز توانسته  به یکی از مهمترین اهداف خود، ارائه خدمات به شهروندان به صورت محله محور دست یابد .

بعد از گذشت 10 سال از آغاز به کار این سازمان در مجموعه عظیم شهرداری ارومیه، بر اساس مصوبه وزارت کشور نام این مجموعه از سازمان فرهنگی و ورزشی در مهرماه سال 1396 به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه تغییر یافت.

هم اکنون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه با برخورداری از  12 فرهنگسرا در نقاط مختلف شهر  از جمله محمدرسول الله(ص) ، شهریار، امام خمینی (ره)، شهید حضرت پور، شهید مظاهری، اندیشه ، رسانه ، قرآن و عترت ، هنر، طاهاو حاجی پیرلو و امید توانسته با محوریت حضور وهمکاری اهالی محله ها در نقاط مختلف شهر و مناطق کم برخوردار روزانه به ارائه خدمات سلامت، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی، آموزشی وپژوهش می پردازند.

*اولین فرهنگسرا در سال 1393 با نام شهید مظاهری واقع در بلوار ولیعصر، خیابان علامه مجلسی- خیابان شهید مظاهری- بوستان آراز با مدیریت قبلی جناب آقای علیزاده، جناب آقای مددی، جناب آقای اکبرپور و هم اکنون توسط آقای نوروزی اداره می شود.

* فرهنگسرای محمد رسول الله (ص)،  واقع در خیابان صمد زاده که از سال 1394افتتاح شده و  با مدیریت آقایان میلانی وحجت الاسلام باقرزاده و مهدی مددی هم اکنون  اقای مجید یوسفی فعالیت می کند.

*فرهنگسرای استاد شهریار واقع در شهرک شهریار-خیابان حیدربابای 2-خیابان هنگ مرزی که ازسال 1394 با مدیریت آقایان قنبری ،مهدی حداد،هادی رضائیه و   مجید یوسفی,رضا عباسپور و هم اکنون آقای رحمان محمدی در زمینه های مختلف فعالیت می کند.

*فرهنگسرای امام خمینی (ره) واقع  درخیابان وحدت- خیابان آرامگاه که با  مدیریت قبلی مجیدیوسفی- و هم اکنون خانم یارمحمدی از سال 1395 اقدام به فعالیت نموده و به سبب همکاری و حضور پررنگ  امور بانوان در این زمینه به یکی از فرهنگسراهای پرتوان شهری تبدیل شده است.

*فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان ایثار- شهرک اندیشه -خیابان سینا- در سال 1394 افتتاح شده و با مدیریت قبلی آقایان مجید یوسفی-سجاد علیزاده و هم اکنون اقای احسان عبدالحسین  نژاد فعالیت می کند.

*فرهنگسرای رسانه واقع در فلکه رودکی- خیابان باغبان نوین ، از بهمن ماه سال 1395  با هدف ایجاد همگرایی جدی و عملی با شرکت تمامی طیف ها و جناح های سیاسی، قومی و مذهبی و محیطی امن برای حضور خبرنگاران و جامعه مطبوعاتی و هنری ایجاد شد . مدیریت قبلی این فرهنگسرا را جناب آقای حامد عطایی ، جناب آقای احمد اسدی، سرکار خانم حوریه نوروزی و هم اکنون توسط آقای عباسپور در حال فعالیت می باشد.

*فرهنگسرای قرآن و عترت واقع در خیابان شهید دستغیب- خیابان دفاع مقدس در سال 1393 با محوریت برنامه های قرآنی و آموزشی احداث شد مدیریت مجموعه را جناب آقای وحید وکیلی از قاریان ممتاز بین المللی عهده دار می باشند.

*فرهنگسرای  طاها واقع در خیابان البرز -بوستان شبنم از سال  1395با مدیریت قبلی  آقایان مددی،مهدی حداد ، هادی رضائیه و هم اکنون توسط آقای شکرالهی  فعالیت می کند.

*فرهنگسرای حاجی پیرلو واقع در کمربندی خاتم الانبیا، خیابان شهید محمد زاده- جنب نهالستان شهرداری- روبروی پارک ارغوان در یکی از مناطق کم برخوردار این شهر از سال  1395آغاز به فعالیت نموده است . مدیریت قبلی این فرهنگسرا را جناب آقای احمد اسدی، مجید یوسفی و رضا عباسپور، آقای دین محمدی و هم اکنون توسط آقای رحمانی مدیریت می شود.

*فرهنگسرای هنر واقع در خیابان ایثار –بوستان استقلال از دی ماه سال 1396 با مدیریت قبلی جناب آقای لطفی، امیر حاج محمدی رضایی ،مهدی حداد و هم اکنون توسط آقای اردلانی فعالیت می کند.

 

 

 

آمار بازدید
دی ان ان